Opakowania

Omega

Stosowany głównie w zabezpieczaniu transportowym krawędzi różnego rodzaju przedmiotów takich jak deski, płyty, meble, okna, drzwi. Posiada wyprofilowane pogrubione krawędzie ramion ułatwiające zakładanie profilu.

Profil U

Zastosowanie podobne do profilu Omega, posiada proste ramiona i nieco inaczej wyprofilowane krawędzie.

Kątownik

O kształcie litery L to uzupełnienie profili Omega i U stosowany głównie do zabezpieczania krawędzi transportowanych przedmiotów

Szybowy TS 25×30

Przeznaczony do zabezpieczania tafli szyb, luster, blach i innych cienkich płyt.

Szybowy TS 30×40

Przeznaczony do zabezpieczania grubszych i cięższych tafli szyb, luster, blach. Jest masywniejszy i ma grubszą podstawę w porównaniu z TS 25×30.

Kwadratowy pełny

Najczęściej stosowany do oddzielania (separacji) pakowanych elementów i wypełniania pustych przestrzeni.

Prostokątny

Pierwotnie został zaprojektowany jako osłona listew siedziska zimowych sanek. Poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy

Profil C

Stosowany głównie do zabezpieczania przedmiotów o walcowatych i obłych kształtach, na przyklad mebli tapicerowanych.

Wałek ¾

Stosowany do zabezpieczań w opakowaniach, jako przekładki dystansowe i stabilizujące.

Półwałek

Stosowany do zabezpieczań w opakowaniach, jako przekładki dystansowe i stabilizujące.

Profil T 80

Obok zastosowań w opakowaniach, jest używany w budownictwie do wykonywania szczelin dylatacyjnych dużych powierzchni wylewek podłogowych.

Profil H

Główne zastosowanie, to zabezpieczenie transportowe krawędzi ciężkich materiałów płytowych. Pomiędzy dolnymi ramionami można umieścić dodatkową wkładkę z bardziej wytrzymałego materiału w celu zwiększenia stopnia zabezpieczenia.

Wałek sznur dylatacyjny

W opakowaniach stosowany jako przekładki dystansowe i stabilizujące, w budownictwie do wykonywania wszelkiego rodzaju szczelin dylatacyjnych.

Uszczelki profilowane

Uszczelki PE przeznaczone są do blach trapezowych i blachodachówek. Stosuje się je do uszczelnienia przestrzeni między połacią dachową a opierzeniami na kalenicy jak i wiatrownicy oraz pod blachę w dolnej części okapu. Wykonane są z bardzo wytrzymałej pianki polietylenowej sieciowanej lub niesieciowanej. Kształty i wymiary profili dostosowane są do rodzajów blach poszczególnych producentów.

Formatki z pianki PE.

Maty warstwowe, powstałe poprzez zgrzanie kilku cieńszych mat.

Worki i torebki z pianki PE.

Worki z pianki polietylenowej są fantastycznym zabezpieczeniem delikatnych przedmiotów, jak szkło, obrazy, ramy, monitory TV, sprzęt elektroniczny i inne. Mata może być dodatkowo wzmocniona poprzez laminowanie folią LDPE i HDPE. Worki produkowane są z mat w grubości 0,8, 1, 1,5, 2 mm. Wymiary mogą być różnorodne w zależności od potrzeb klienta.