O firmie

ofirmie1

Jesteśmy firmą rodzinną, opartą w 100% na kapitale polskim.

ofirmie2

Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku, z chwilą uruchomienia pierwszej w Polsce nowoczesnej produkcji syntetycznych materiałów termoizolacyjnych. Na początku były otuliny. Dziś naszą ofertę tworzy cały przekrój materiałów termoizolacyjnych, budowlanych oraz opakowaniowych, a także zabezpieczeń przeciwpożarowych i produktów rekreacyjnych

ofirmie3

Przeszło 30-letnie doświadczenie w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii produkcji, składają się na najwyższą jakość i konkurencyjność cenową naszych wyrobów. Każdego dnia zwiększamy naszą perfekcję operacyjną poprzez otwartość umysłów, nastawienie na cel oraz działanie zespołowe. Dzięki temu jesteśmy ekspertami w tym co robimy!

ofirmie4

Największym naszym atutem są ludzie, którzy budują zespół FOLIMPEXU – młodzi, prężni, zorientowani na sukces i otwarci na potrzeby Klientów.

ofirmie5

Od początku istnienia firmy FOLIMPEX naszym głównym celem jest dbałość o jak najwyższą jakość produkowanych wyrobów oraz najlepszą obsługę Klienta. Nieustannie rozwijając się i poszerzając kompetencje naszych pracowników doskonalimy procesy produkcyjne, dostosowując je do ciągle zmieniających się warunków i potrzeb naszych Klientów.

ofirmie6

Dzięki innowacyjnym technologiom, wszystkie produkty wytwarzane są w warunkach spełniających międzynarodowe wymagania oraz potwierdzane są stale utrzymywanymi certyfikatami oraz wyróżnieniami wśród Gazel biznesu.

ofirmie7

W trosce o ich bezpieczeństwo wdrożyliśmy system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodowymi normami ISO 9001:2015.

Bezpieczeństwo i najwyższy standard produktów odgrywają kluczową rolę w naszych działaniach, realizowanych z udziałem wysoko wyspecjalizowanego i kompetentnego zespołu specjalistów.

ofirmie8

Jednym z naszych priorytetów jest także ochrona środowiska, dlatego wszystkie procesy produkcyjne odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami ekologii oraz normami prawa polskiego i UE. Nasza produkcja podlega w 100% recyklingowi.

Nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania w zakresie:

• Wyroby do izolacji cieplnej wyposażenia budynków i instalacji przemysłowych wyroby z pianki polietylenowej – PN-EN 14313
• Wtórnego przetwórstwa materiałowego
• Zawartości niebezpiecznych substancji

Największym naszym atutem są ludzie, którzy budują zespół FOLIMPEXU.

Młodzi, prężni, zorientowani na sukces i otwarci na potrzeby klientów.

Dzięki doświadczonemu działowi konstruktorskiemu i własnej narzędziowni sprostamy każdemu wyzwaniu.