Print Friendly, PDF & Email

Otulina kolorowa POOLPLAY powlekana folią

Place zabaw są szczególnie ważnym miejscem dla każdego dziecka. Zapewniając naszym najmłodszym pociechom radosną i beztroskązabawę, każde urządzenie powinno być wykonane z najwyższą starannością i zgodnie z normami bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że place zabaw są niestety najczęstszym miejscem, gdzie nasze dzieci doznają urazów, takich jak: stłuczenia,

skaleczenia, a nawet złamania.

Dlatego tak ważne jest, aby powierzchnie urządzeń były zabezpieczone odpowiednimi materiałami. Producenci najnowszych placów zabaw używają elementów, które dodatkowo zabezpieczają przed wszelkimi urazami, dając w ten sposób dzieciom wiele radościi gwarantując bezpieczną zabawę. Do tego celu bardzo często używane są akcesoria ochronne, do których należą otuliny.

Otulinę w tym przypadku stosuje się najczęściej na elementy konstrukcyjne. Poprzez jej miękkość i elastyczność,można uniknąć niepotrzebnych urazów. Żywa kolorystyka naszych otulin sprawia, iż idealnie komponują się one z wystrojem placów zabaw. Na życzenie Klienta otuliny dostępne są w każdym rozmiarze i kolorze.

Atest higieniczny PZH BK/W/0268/01/2019

Parametry techniczne
Średnica wewnętrzna [mm] 42 48 54 54
Grubość izolacji [mm] 20 20 S* 13 20 S*
Ilość w kartonie [mb] 62 54 60 48

* otulina powlekana folią LDPE

Dostępne kolory

Akcesoria

Opaski zaciskowe 7,6/368 mm

Opis:

Proste w użyciu, wytrzymałe, kolorowe opaski zaciskowe.

Zastosowanie:

– do mocowania otulin polietylenowych

Opakowanie:

– opakowanie jednostkowe – 100 szt. w woreczku foliowym

Print Friendly, PDF & Email