Budownictwo

Maty polietylenowe

Maty wykonane z pianki polietylenowej produkowanej w grubościach od 1 d0 10 mm. Mają zastosowanie w systemach izolacji termicznej i akustycznej, pod panele podłogowe, posadzki, wylewki betonowe, także w systemach przeciwwilgociowych na tarasach, balkonach, stropach.

Poza budownictwem stosowane jako zabezpieczenie transportowe, ochronne w opakowaniach.

Maty LAMINOWANE

To odmiana maty POOLMAT z dodatkową powłoką LDPE I HDPE poprawiającą jej właściwości.

Maty laminowane PANELFOL pod panele podłogowe

PANELFOL powlekana mata Poolmat z powłoką LDPE i dodatkowym pasem folii PE stanowiącym zakładkę pozwalającą na zachowanie szczelności układanych odcinków izolacji.

Ekrany ZAGRZEJNIKOWE

Mata ze spienionego polietylenu laminowana folią metalizowaną, odbijająca 90% promieniowania cieplnego od strony metalizowanej. Mata z pianki polietylenowej jest tu dodatkową izolacją termiczną ściany.

Maty kauczukowe ST

Maty ST są przeznaczone do izolowania dużych powierzchni zbiorników i armatur. Charakteryzują się szerokim zakresem temperatur stosowania, od -165 do +110⁰C, wysoką odpornością na dyfuzje pary wodnej μ ≥ 10000 i bardzo niską przewodnością cieplną 0,033 W/(m.K) dla 0⁰C

Taśmy brzegowe

Taśma brzegowa TB wykonana ze spienionego polietylenu, przeznaczona do wykonywania dylatacji i niwelowania mostków cieplnych w wylewkach podłogowych.

Taśmy brzegowa z folią PE

Taśma brzegowa TD/PE posiada zakładkę z folii PE szerokości 25cm, służącą do przykrycia styku izolacji pionowej i poziomej. Posiada dodatkowo pięć nacięć ułatwiających oderwanie nadmiaru taśmy.

Taśmy brzegowe z folią i paskiem klejącym.

Taśma brzegowa TD/PE z folią PE samoprzylepna. Zastosowano innowacyjną technologię na bazie kleju żywego, który gwarantuje dobrą przyczepność w każdych warunkach, na każdym etapie budowy.

Istnieje możliwość zastosowania dwóch dwustronnych taśm samoprzylepnych, które umożliwiają przyklejenie taśmy brzegowej do ściany oraz folii do podłoża.